Fotografia Ślubna

Dla mnie najważniejsze są jasne zasady współpracy, Wasze zaufanie i oczywiście zdjęcia które u Was będą wywoływać uśmiech na twarzy dlatego poniżej kilka częstych pytań które otrzymuje od Was po obejrzeniu zdjęć czy otrzymaniu indywidualnej oferty.

Kiedy warto podpisać umowę ?
Tak naprawdę nie naciskając jak najszybciej, gdyż dużo par rezerwuje terminy z rocznym wyprzedzeniem i wcześniej. Nie mam ram czasowych, pracując dostosowuje się pod Was, więc możecie dzwonić o każdej rozsądnej godzinie a pisać emaile 24h na dobę, odpowiedź dostaniecie w ciągu kilku godzin.

Jak możemy podpisać umowę na zdjęcia ślube (i nie tylko) ?
Opcje są dwie :
- spotykamy się w miejscu które lubicie jak pub, restauracja lub poprostu zapraszam do mnie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów podpisujemy umowę
- jeżeli nie ma możliwości spotkania się bo odległość duża lub czasu brak, podajecie mi wszystkie dane poprzez email, telefon a ja przesyłam Wam przygotowaną umowę, którą odsyłacie podpisaną

Co znajduje się w ofercie ?
W dziale oferta są zebrane trzy przykładowe oferty ślubne, jednak nie są to zamknięte pakiety. Zapraszam już przy pierwszym kontakcie abyście wymienili co chcecie mieć zawarte w ofercie, choćby coś całkiem nowego co nie zawarłem w ofertach. Odpiszę Wam moją propozycję cenową, która będzie obowiązywać nas i nie będzie zawierać żadnych dodatkowych/ukrytych kosztów. Oferta też może obejmować wideofilmowanie, dzięki współpracy z profesjonalnymi wideofilmowcami.

Czym wykonujesz zdjęcia ?
Dwoma pełnoklatkowymi lustrzankami firmy Canon. Jedna prawie "wrośnięta" do mojej prawej dłoni oraz druga w pogotowiu przewieszona przez ramię na nieprzewidziane sytuacje czy z innym obiektywem, przeważnie zarzucony dodatkowo kilkoma obiektywami, lampami, które pozwolą mi zrobić zdjęcia w każdej okoliczności.

Jak długę będziemy czekać na zdjęcia ?
Maksymalnie 10 tygodni, jednak często przekazuje wszystkie materiały do 6 tygodni.

Gdzie wykonuje zdjęcia ślubne ?
Na terenie całej Polski. Mam bardzo konkurencyjne ceny, dlatego nawet doliczając dojazd kilkadziesiąt, kilkaset kilometrów otrzymujecie atrakcyjną ofertę z gwarancją zdjęć zrobionych przez kogoś kto je robi dla ciekawych ujęć, nie kogoś kto przybędzie odbębnić robotę. Głównie spotkacie mnie robiącego zdjęcia w miastach jak Opole, Brzeg, Głubczyce, Kluczbork, Kłodzko, Strzelce Opolskie, Nysa ....

Tylko fotografia ślubna ?
Nie, wykonuję również sesje zdjęciowe kobiet, mężczyzn, dzieci, reportaże z chrzcin, komunii, fotografię imprez masowych oraz zdjęcia produktowe.

Czy tylko zdjęcia ślubne a co z wideofilmowaniem ?
Dzięki współpracy z profesjonalnymi operatorami mogę Wam zaproponować również pakiet zdjęcia+wideofilmowanie.

Czy fotografujesz sam ?
To wszystko zależy od Was, jeżeli chcecie aby dwóch fotografów uwieczniło uroczystość jest taka możliwość, proszę tylko to zaznaczyć w zapytaniu. A czy warto mieć dwóch fotografów ? Myślę że tak ale przy ślubach powyżej 150 osób, poniżej jedna osoba sprawdza się najlepiej, gdyż nie zwraca na siebie niepotrzebnie uwagi a to Wy i Goście są w tym dniu najważniejsi.

Masz pytania lub jesteś zainteresowana\y ofertą zadzwoń, napisz email, gwarantujemy szybką odpowiedź
tel.: 507 63 45 69   email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 Ostatnio szukane frazy :